ČTENÍ V KNIHOVNĚ A SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍHO ČTENÁŘE 28.2.2018 v 18:00 hodin

Knihovna si Vás dovoluje pozvat na čtení v knihovně na téma  Příběhy loupežnické rodinky z lesa Řáholce a vyhlášení výsledků soutěže o nejlepšího čtenáře roku 2017 dne 28. 2. 2018 v 18:00 hodin na obecní úřad.

Ráda bych pozvala všechny děti, maminky, babičky, tatínky, dědečky, strýčky i tetičky, aby si přišli poslechnout jak umí číst naše děti. Všechny děti, které budou číst dostanou malou odměnu. V průběhu čtení mohou děti malovat obrázky, které vyvěsím na nástěnku v knihovně. Děti, které přijdou na čtení v  knihovně,  dostanou razítko do soutěžního pasu k soutěži o nejlepšího čtenáře knihovny.

Zároveň budou vyhlášeny  výsledky soutěže čtenář roku 2017 v následujících kategoriích a výherci budou odměněni.

• předškoláci
  • děti 6-10 let